Dauguma asmenų yra įsitikinę, kad esą gyvenime progų, jeigu būtų galima taip pasakyti, kurių metu leisti visus turimus išteklius yra ne tik, kad normalu, tačiau be viso to ir privalu – norime akcentuoti tokias šventes, kaip vestuvės, kurios, dažniausiai, vyksta vieną kartą gyvenime, o be viso to ir neretai įstringa galvose, kaip pati įsimintiniausia diena gyvenime. Iš esmės, tokie rezultatai yra kuo puikiausiai suvokiami, ypač, jeigu turėsime švelniosios lyties moteris omenyje, kadangi pastarosios nuo pat vaikystės svajoja apie vestuvinį gyvenimą, apie vieną iš svajonių išsipildymą ir panašiai – tad tai yra visiškai natūralu.
Kad ir kaip ten bebūtų, šiandieną vestuvės taip pat bus mūsų tema. Vis dėlto, šiandienos darbe norėtume labiau pašnekėti apie tai, ar sukelti šią ceremoniją užsienio valstybėse būtų pakankamai normali siekiamybė? Ką gi būtų galima pabrėžti, kalbant apie tokius padarinius? Ar verta iš viso kelti vestuves ne savoje šalyje? Nuoširdžiai tikimės, kad šiandieną, atsakydami į klausimus, ne vien tik sugebėsime ganėtinai aiškiai paviešinti individualias mintis, tačiau be viso to ir suteiksime informacijos, kurią galėsite galimai panaudoti ir savuose gyvenimuose, ateityje.
Būtų galima pradėti nuo tos minties akcentavimo, kad vestuvės, iš viso, dažniausiai suteikia žmonėms savotišką poveikį, ypač, jeigu turėsime omenyje laikotarpį po vestuvių meto. Keisčiausia yra tuomet, kai žmogus, kuris galiausiai pasiekė tai, ko norėjo visą gyvenimą, susikausto – tai savotiškas psichologinis šokas, kai asmuo pradeda galvoti apie tai, kas ateityje laukia, apie tai, jog niekuomet nebus kitų asmenų, o su sutuoktiniu susieti liko visam gyvenimui – kai kuriems šie dalykai veikia itin žalingai, turint omenyje psichologiją, tačiau visuomet esą įvairiausių išligų. Akivaizdu, jog šiais atvejais itin daug kas priklausytų nuo to, kokie iki šiol buvo santykiai, ir kaip gi žmonės tarpusavyje jausdavosi.
Grįžtant prie pagrindinės šiandienos straipsnio esmės, būtų galima pastebėti, kad vestuvės užsienyje yra pakankamai normalus reiškinys, kuris vis dažniau ir dažniau pastebimas pastaruoju metu – būtų galima pamanyti, kad emigrantai siekia susituokti išvykusioje šalyje, tačiau šiuo atveju labiau norime akcentuoti egzotinius kraštus, kur piliečiai yra linkę vykti, siekdami pastarąją šventę paversti dar labiau neįtikėtina. Be jokių abejonių, tokia siekiamybė yra ne vien tik įmanoma, tačiau be viso to ir sveikintina – jeigu piliečiai gali sau suteikti tokį milžinišką gyvenimo malonumą, tiesą sakant, nė neįsivaizduojame, kaip gi būtų galima rasti svarių priežasčių, kodėl gi šie rezultatai neturėtų būti įgyvendinti.
Vis dėlto, vestuvės užsienyje, kaip ir tikriausiai suvokiate, realiai reikalauja daugiau laiko, daugiau pastangų ir kur kas daugiau priežiūros, nei vykdant veiklą Lietuvoje. Turime omenyje tai, kad šiose situacijose reikės tartis su tam tikrais asmenimis, kad ne vien tik tinkamai paruoštų vietovę, kur tuoksitės, tačiau taip pat, jog ir sutvarkytų aplinką, sukviestų žmones ir panašiai. Aišku, viskas yra įmanoma, tačiau vėlgi reikėtų grįžti prie to, kad savarankiškai keliant tokio tipo vestuves, tikrai teks paplušėti ir pakankamai nemenkai.
Kad ir kaip ten bebūtų, tikimės, kad tokio tipo vestuvės ne vien tik liks jūsų svajonėmis, tačiau taip pat ir bus tikrai įgyvendintos. Manome, kad tokių padarinių tikrai norėtų ne viena ir ne dvi šeimos, tačiau reikėtų pastebėti, kad vestuvės užsienyje tikrai ne visiems asmenims esą, ypač žvelgiant pagal finansinę kišenę.
2 thoughts on “Vestuvės užsienyje – ar šią sąlygą išpildyti yra realu?”
Pilnai pritariu straipsnio autoriui, puikus straipsnis. Šiuo metu pastebėjau, populiarėja vestuvių šventė užsienyje, nes vestuvinių paslaugų kainos tokios pačios kokios dauguma Europos šalių ir Lietuvoje.
Mes su draugu taip pat svarstome galimybe tuoktis uzsienyje ir siai dienai tai tikrai reali galimybe. Plius yra daug saliu, kurios suteikia tarptautinius santuokos liudijimus, tad net papildomu problemu nekyla.