Ieškodami įdomaus dizaino sprendimo, galite rinktis stiklą, nes jis yra ilgaamžis, puikiai praleidžia šviesą ir padeda sukurti erdvės įspūdį, nes vizualiai išplečia erdvę, neapsunkinant patalpos ar sujungiant kambarius ir optiškai padidinant turimą patalpos plotą. Stiklas lengvai gali būti apdirbamas įvairiais būdais ir dekoruojamas. Jį galima graviruoti, padaryti matiniu, papuošti įvairiais dekoro elementais ar detalėmis ir pasirinkti iš skirting spalvų paletės. Svarbu, kad stiklas durims būtų saugus, t.y. jų varčia būtų ne plonesnė kaip 10 mm storio ir būtinai būtų grūdintas. Šios durys yra labai geras ekonomiškas sprendimas, nes kainuoja gerokai pigiau, nei standartinės masyvios medžio durys. Galite rinktis iš dviejų diaino variantų: varstomas ir stumdomas stiklo duris. O pagal arstymąsi jos yra skirstomos į: švytuoklines (atsidaro ir į vidų, ir į išorę, dažnai tvirtinamos į grindis ir lubas); vienvėres (atsiveria tik į vieną pusę, jos tvirtinasi prie sienos arba į „durų dėžutę“).
Įvairios stiklo konstrukcijos be rėmo yra ypač populiarios biuruose, bankuose ir kitose administracinėse patalpose, tačiau vis dažniau jas renkamasi gyvenamosioms erdvėms. Berėmio stiklo durys nuo įprastų skiriasi tuo, kad tokio pobūdžio duryse nėra staktos, o lankstai tvirtinami prie stiklo ir sienos. Rekomenduojama furnitūros spalva – anoduotas aliuminis arba nerūdijantis plienas.
Ypatingo dėmesio reikalauja stiklinių durų furnitūros detalės, kadangi joms tenka nelengvos apkrovos. Pagal išvaizdą prie stiklo dera tik nedidelės, lengvo dizaino furnitūros detalės, tačiau jos privalo atlaikyti sunkų stiklinių durų svorį. Taigi vertėtų atsižvelgti į profesionalius patarimus ir netaupyti šiai svarbiai stiklinių durų detalei.
Nebijokite eksperimentuoti ir susikurti sau jaukią namų ir darbo aplinką, naudodami interjero sprendimus, pagamintus iš stiklo.