Apsirengti vestuvėms nėra lengvas žygdarbis. Jei nebuvote daug kur, galbūt nelabai žinote apie priimtiną aprangą. Jei lankėtės daug, formalumai gali skirtis kiekvienoje šventėje, o net jei taip nebuvo, tikriausiai nenorėtumėte kiekviename vakarėlyje dėvėti tą patį. Prieš pradėdami stresuoti, raustis po spintą ar apsipirkti, perskaitykite šį patogų vadovą. Nesvarbu, ar jums reikia iššifruoti įprastus aprangos kodus, ar tiesiog norite idėjų, kaip paįvairinti savo išvaizdą, atėjote ten, kur reikia. Baltas kaklaraištis yra formalus ir šiais laikais tai nėra labai įprasta. Tačiau jei esate pakviesti į tokio tipo renginį, būtinai taip apsirenkite.
Vyrams aprangos kodas yra griežtas: juodas frakas, balta liemenė, iškilmingi balti marškiniai, balta peteliškė. Moterų nuomonės skiriasi, tačiau saugiausia pasilikti prie ilgos, iškilmingos suknelės. Vis dėlto siūloma apsvarstyti savo suknelės dydį, nes didelėse, pūstose suknelėse gali būti sunku sėdėti. Pirmenybė teikiama kulniukams, tačiau įsitikinkite, kad galite jais vaikščioti. Geriau nešioti trumpesnius kulniukus, nei klupti visą dieną. Vakarinė apranga. Vyrams tai paprastai reiškia tamsų smokingą, baltus marškinius, derinamą peteliškę, peteliškę ir petnešėles (neprivaloma). Moterys gali dėvėti ilgą suknelę arba puošnią kokteilinę suknelę. Vėlgi, pirmenybė teikiama kulniukams.
Šiais laikais viskas įmanoma. Matėme, kad poros savo vestuvių kvietimuose siunčia spalvų gamas, pagal kurias jų buvo prašoma apsirengti. Matėme, kaip kiti kuria aprangos idėjų lentas, kad įkvėptų savo dalyvius. Niekur nenurodyta, ką turėtum dėvėti? Jei jums sunku gauti atsakymus iš poros, turite keletą kitų variantų. Galite pažvelgti į vestuvių specifiką (oras, kur jos vyksta ir pan.) ir rengtis pagal tai. Arba galite paklausti kitų svečių, ką jie planuoja dėvėti. Jei pažįstate vestuvių puotos narį, dar geriau – jo pasirinkta apranga gali suprasti, kas jums tinka. Ir nepamirškite, auskarai su briliantais, pranoks visas jūsų sukneles.